bootstrap table

przestrzeń biurowa / kamea

06/2016
Czystość formy w biznesowym stylu.

biuro kamea milkdesigns bartosz klim architektura wętrz architekt lodz łódź warszawa wnętrze przestrzeń biurowa office space nowoczesne minimalistyczne minimalizm noti fotel ikea czapki szaliki rękawiczki

Kamea / Łódź.

Firma Kamea, będąca jednym z największych producentów damskich czapek i akcesoriów jesienno-zimowych w Polsce, jest synonimem klasy i elegancji. Zwracając się do nas o zaprojektowanie nowej przestrzeni biurowej, poprosili, aby odzwierciedlała ona stylistykę firmy. 

Minimalistyczne, ultra nowoczesne wnętrze, stanowi idealne tło dla wielokolorowych wyrobów firmy. Zaprojektowana przestrzeń, będąca wcześniej dwoma, małymi i ciemnymi pokojami, po połączeniu, zyskała nową jakość. 

Mobirise
Wielofunkcyjne pomieszczenie, łączące w sobie biuro, kącik kawowy oraz salę konferencyjną jest centrum dowodzenia dyrektora produkcji. Stworzona przez MILK/DESIGNS przestrzeń jest idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i spotkań biznesowych oraz prezentacji nowych kolekcji.

Jasna kolorystyka w postaci odcieni bieli i delikatnych szarości, uzupełniona została elementami drewna. Miękkości i ciepła, na pozór chłodnemu wnętrzu, nadała jasna wykładzina oraz rolety wykonane z pół-przeziernej tkaniny. Całość została uzupełniona nowoczesnym, meblami, oraz przeskalowanymi lampami w kształcie okręgów, zamontowanymi nad stołem konferencyjnym. Na szczególną uwagę zasługuje również efektowny ekran z logo firmy, będący podświetlonym kilkudziesięcioma taśmami LED wydrukiem na szkle.


www.kamea.pl

galeria

© Copyright 2019 milk/designs - All Rights Reserved